Jdi na obsah Jdi na menu
 


Teenagerská hvězda vzrůstá. Poprvé a exklusivně pro MAX se nechal Bill Kaulitz, zpěvák skupiny Tokio Hotel, vyfotit v nejnovějších trendech na podzim. U shootingu jsme se bavili o stylech a oblečení. V novém vydání časopisu MAX můžete najít všechny fotky ze shootingu!

Bill je velice hubený, opravdu vychrtlý. Stisknutí ruky má ale pevné. Pracuje velmi opatrně. Před foťákem se pohybuje jako kdyby pracoval deset let v obchodu s hudbou. Bill není hvězda. Bill je jiný. V šatně se hrabe v tašce od Louis Vuitton, celý model pořádně zkritizuje v zrcadle a kontroluje jestli mu jeho řetěz od Diesel správně sedí. Bill je stylový. S módou si rozumí. Zná známe značky a ví jak správně uvázat kravatu aby v ní člověk působil dobře. Listuje v různých časopisech a ví, co je zrovna IN.

,,Pro mě je důležitý mít svůj vlastní styl," říká později v rozhovoru. Najednou není vůbec plachý. Mluví rychle, sebejistě a inteligentně. ,,Již ve škole jsem chtěl být jiný než ostatní. Že mi ostatní nadávají protože používám make-up mi bylo jedno."

S tímto sebevědomím nedobyli Tokio hotel jenom Německo ale i část světa.

Ale Bill si nenechá do módy mluvit. Někdy dokonce nakupuje v secondhandech a pak vytváří dokonalé kousky. Billovi je 16. Jiný kluk v tomhle věku by se vydal po škole autobusem do H&M. Bill však použije taxi nebo má šoféra který ho odveze kamkoli a Bill pak může utratit pár stovek euro. ,,Rozhodně ale nejsem žádnej nakupovací cvok," říká Bill. ,,Tenhle Look se kterým vystupuju to jsem prostě já. takhle bych se oblíkal i v soukromí jenže te´d se musím maskovat aby mě lidi nepoznali."

stling

Tady to je hezká fotka..

modeling

To je mocinky hezká fotečka..

krása

super plakát

bláto..

.

..

svetr

...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bill

(katjusa, 18. 11. 2006 9:48)

sexy zakon si d ves

BILL

(DAVID, 9. 11. 2006 15:40)

SEŠ HEZKEJ

TROšKU

(PAUKA, 13. 10. 2006 16:07)

TROšKU TAM VIPADA JAK BABA AJ TAK JE SKVELEJ

billlovo nej časák s módou

(modelingová maniačka, 25. 9. 2006 15:33)

bill je jen mladeja troch uhlupej

Hruza a utrpeni

(Smisek, 2. 9. 2006 21:40)

ten byill vypada jako holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já ho žeru

(Peťulka, 31. 8. 2006 18:48)

Je jedno co si Bill obleče. Stejně je pořád neuvěřitelně přitažlivej ...

...

(Lucík, 31. 8. 2006 0:23)

Bill je tam upe úžesnej ale ty hadry co na něho navlíkly no prostě děs!!!