Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co pro vás znamená slovo "láska" ???

Bill:Pro mě to je ta nejhezčí cesta jak někomu ukázat jak moc se o něj staráš a jak ti na něm záleží. V mém životě, je láska jedno z nejdůležitějších částí v soukromém životě a v muzice. Myslím, že láska je jedno z nejdůležitějších věcí v životě člověka.

Tom:Bill to řekl tak hezky(smích), ale já s tím nesouhlasím...Slovo láska, v mém významu, je slovo, které znamená to samí jako vášeň apod. Myslím, že pravá láska neexistuje. Všechny ty dlouhý vztahy jsou jen závislostí jedné osoby na druhou. Víte, já nikdy necítil pravou lásku...

Bill: Ale jo, jenom sis to nechtěl přiznat...(každý se směje kromě Toma)

Tom:Nech mě to dokončit.. Nikdy sem žádný holce neřekl, že ji miluju, protože sem to nikdy necítil. Měl jsem holky, které chtěli jenom zábavu, takže tady nebylo porozumění mezi mnou a jí.

Co Ann-Katrin???

Tom:Nechci to znova opakovat. O ní nemám co říct hezkýho, protože chtěla zničit mě a kapelu. Neudělala to, tak....Zapomeň na to.

V kolika letech si měl svoje poprvý (sex) ???

Tom:Bylo mi 13 (smích), ale nechci říkat detaily.. Už sem řekl dost.

Georg:I já měl svoje poprvé, ale ne tak brzo jako Tom(smích)...Bylo mi 17, a bylo to spontánní....

A co ty Bille???

Bill:Co já???(smích)

Měl už si sex???

Bill:Možná ano, možná ne...(smích)

Co to jako znamená???

Bill:No, možná sem měl, možná neměl....(moje pozn:Lidi co to nechtěj říct jsou většinou nežtě panic)

Co vaše největší nevalná pověst v životě okolo sexu, lásky, holek atd.???

Tom:Měl sem jich hodně, ale je tady něco: když sem chodil do školy, tak před naší rockovou kariérou, sem měl holku. A byly tady jistý pomluvy ohledně toho, že sem říkal jak je dobrá v posteli...ale já to neudělal, VÁŽNĚ...ale jednoho dne sem stál na hřišti s přáteli, a viděl jsem jak jde proti mě(smích)...a dala mi facku!

Bill:To nebyla jenom facka. To byla velmi, VELMI velká facka.

Tom:Yeah, a Bill tam byl...a nebyla to jenom facka, měla velký ruce, takže půlka mího obličeje byla rudá.

Bill: A celý škola se smála...

Tom:Jo, jo...dokonce i ty ses smál...ty ses smál můj vlastní bratr..dvojče...

Bill:Měl si vidět tu holku! Byla celá ruda (opravdu naštvaná)...Hrozný!!!

Tom:Já na tom byl hůř! Yeah, yeah...poslouchejte tohle...

Bill:Předtím než sme začli sem jenom chtěl říct, abyste nebyli Tomem překvapeni..hodně věcí jako těhle zažil...

Tom:Bylo mi 15, skoro 15. A měl jsem holku...

Bill:Holku?? Myslíš holku co chtěla sex!

Tom:Hahaha..to není legrační(smích)..pokračuju: Já a holka kterou sem hodně navštěvoval, mazlili sme se u mě, u ní...když sme byli u ní, byli sme si jistí, že nás nikdo nebude rušit, tak sme mohli dělat cokoliv sme chtěli, že jo?..jednou, když sme byli u ní a chtěli sme tamto dělat..myslím, jenom sme mluvili než mě začala líbat atd. A já ji řekl, že jestli začnu, už nebudu moct přestat...a stalo se to...měli sme sex...a potom(smích) v jejích dveřích(smích)...

Bill: Přestaň se smát a pokračuj...

Gustav:Yeah, čemu se směješ(smích)...

Tom:V jejích dveřích byli její rodiče!!! Nevěděl jsem, jak to přežiju! Rychle sem se oblíkl, řekl sem jí ahoj a šel ven!

Bill:Ale to není všechno! Týden potom, Tom a já sme byli v supermarketu kupovat nějaký věci na výlet. Jeli sme k našemu tátovi. A naproti nám byli nějací lidé, a my tam stáli a "sledovali" kondomy. Ve skutečnosti sme se divili jak někdo může vybírat kondomy podle příchutě a barvy..Potom Tom jeden vzal a řekl: "Beru si tyhle!", ale samozřejmě že žertoval(dvojčata se smějí)...Když otec té dívky(který byl před náma), se kterou byl Tom v posteli, řekl, že jeho dcera má ráda příchuť jahod a dal Tomovi červené kondomy!(smích)... Nemohl sem se přestat smát! Ale Tom se otočil a řekl: "Bille počkám na tebe vepředu." Ale tím to nekončilo...Ten muž mi řekl, že ty kondomy zaplatí a zeptal se mě jakou barvu a příchuť má Tom rád...smál sem se a on mi dal kondomy, které měli příchuť vodního melounu..já zaplatil a šel sem ven...Tom a já sme se smáli 5 minut...a když sme šli domů, ten muž nás zastavil a řekl Tomovi: "Podívej chlapče, sem příliš mladý na to, abych byl děda(a dal mu kondomy), takže tady pro tebe a mou dceru, jenom buď opatrný...." A Tom tam jenom pár minut stál a potom řekl: "Podívejte, jsem možná mladý, ale to neznamená, že jsem hloupý. Mám dome tisíce kondomů a poslední věc, kterou od vás potřebuju jsou vaše kondomy. Ve skutečnosti, jestli se tolik bojíte, já a vaše dcera už spolu nejsme. Tak se nebojte, přijmu to jestli jí někdo jinej udělá dítě. Ale, děkuju. Sem si jistý že tyhle kondomy se budou mě a mí přítelkyni líbit(smích)....Tom se otočil a odešel, a já se omluvil tomu muži a běžel zaTomem...

Tom:Když sem zmínil jinou holku, neměl sem ji(holku), jen jsem to řekl jejímu tátovi. Ale je pravda, že jsem se s jeho dcerou rozešel...

Bill:To je pravda. Nejdřív si ji nechal, potom mě zastavila na ulici, brečela, volala mi na telefon, mluvila o vašem sexu...Díky Tome, tak studenokrevný.

Tom:No taky sem takový zůstal!!

Georg:Ani nevíte jaký to je žít s "ledovcem" !!!

Gustav:Georgu ty nejsi o nic lepší(smích)...

Díky za to, že ste byli našimi hosty, a Tome, přejeme ti hodně štěstí v lásce!!!

Tom:Taky díky, a co se týče tý lásky...není to jednoduchý....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ty vole!!!

(Katka, 11. 11. 2006 20:17)

No Tome ty ses ale nase melounova chut:-)

májinka

(aník, 14. 9. 2006 17:07)

mám stejnej názor jak májinka

Je tohle vážně pravda?

(Peťulka, 31. 8. 2006 18:33)

No,huh, ještě teď z toho nemůžu. Páni, no jestli je tohle pravda, tak fakt nevím, co si o Tomovi myslet. Ale ten chlap to bral dost sportovně, nemyslíte?

jitka.majiro@seznam.cz

(Jitule, 3. 8. 2006 9:39)

tak to je dobrý smála jsem se a to dost!!!!!!!!!!!!!!!!!

hm.......

(Jitulinka, 30. 7. 2006 14:20)

To bylo dobrý

hm.......

(Jitulinka, 30. 7. 2006 14:20)

To bylo dobrý

§¨§¨§

(Petulinka1336, 27. 6. 2006 12:51)

Máš pravdu je to hrozný ale zase si představ kdyby si byla jeho holka ty!!!!To by se ti líbilo a jí třeba né.

!!!

(Petulinka1336, 27. 6. 2006 12:50)

hmmm

(Majinka, 8. 6. 2006 11:18)

Nevim co napsat,vždydcky když čtu takový članky o th a holkach,je mi úzko.prostě mě to bolí,stejne jako spoustu dalších holek.