Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sny,které se staly skutečností 1

10. 4. 2006

1.

Já a moje nejlepší kámoška Míša, se kterou se znám nejmíň 3 roky, a společně sme byly schopný vymyslet kdejakou blbost natož něco podniknout sme asi rok a půl snili o tom, že se stanem reportérkama. Netrvalo dlouho a byli sme už v 9. třídě. Půl roku naší debaty o další škole skončil tak, že sme se nakonec obě dvě přihlásili na stejnou školu a do stejného města. Zbejval nám poslední měsíc do přijímaček. Všechno běželo jak na drátku do tý doby než sem se koukala na saťák a tam viděla nějakou neznámou kapelu. Říkali si Tokio Hotel. Zezačátku sem je ignorovala dokonce sem její dva členy a to zrovna dvojčata Kaulitzovi považovala za holky. Na poprvé se mi jejich song Durch den Monsun absolutně nepáčil, ale jak šel postupně čas ten song sem slýchávala častěji a častěji. Párkrát se mi o tý kapele zdálo a nakonec se mi začal líbit i jejich song. Po asi třech dnech sem o nich řekla Míše. Míša se mi nejdřív vysmála, ale co viděla ten klip, oblíbila si je.

Po tejdnu sem se rozhodla podívat na net a prozkoumat co sou pořádně zač. Projela sem pár jejich ofiko stránek a našla strašně moc blogů jen o nich. Samozřejmě i kritika, ale to se musí brát u každý kapely. Jak sem pročítala jeden blog za druhym začla sem se o ně najednou strašně moc zajímat. Míša mi řekla ať nebláznim, že mě za pár měsíců stejně přestanou brát. Fajn řekla sem, ale furt mi vrtala ta věta v hlavě ,,Neblázni, stejně tě za pár měsíců přestanou brát".

Pár dní se mi opakovala jeden a ten samej sen teda spíš noční můra, nevim jak pro koho-s Míšou sme měli od školy odjet na stáž do Německa udělat tam pár rozhovorů a napsat pár článků o nějaký slavný osobě(Zpěvák, herec, atd…). Všechno probíhalo hladce udělali sme rozhovory a Tokio Hotel, no prostě paráda. Rozuměli sme si samozřejmě mě se strašně páčil Tom a Míše Bill. Až do toho jednoho dne, kdy sme odešli do jednoho našeho oblíbeného klubu, ve kterym se měl konat pánský striptýz. Na scénu měl přijít další chlap. Podívám se a to zděšení na podiu stojí Tom a co dál za záclonou čeká na řadu Bill.

Pokaždé se mi tenhle sen opakuje já se se zděšením probudím a jen přeju aby to nebyla realita.

,,Sakra," řeknu si já sem se do nich asi zabouchla.

,,Ale nee to je blbost, co by mě k nim táhlo? Sou to jen obyčejný kluci."

Po týhle noci, kdy se mi ten sen zdál asi po třetí sem se rozhodla zavolat Míše a říct jí co se se mnou děje.

,,Ty si vážně blázen,"odpověděla ,,Proč si s nima lámeš hlavu?"

,,Nevim, ale něco mě k nim přecejen táhne. Sou super hlavně Bill a Tomem."

,,Blázníš? Bill s Tomem? To fakt nee. Mě se strašně líbí Gusti s Georgem."

,,Nee to fakt nejni můj styl, ale bez nich by to nebylo ono a ani by to nemohlo fungovat."

,,Jo a mimochodem Zdeni," řekla ,,Jak pracuješ v přípravách na přijímačky???"

,,Přijímačky???" vyděsila sem se ,,No ehmm….ehm…….."

,,Je mi to jasný," odpověděla.

,,Míšo počkej, nezavěšuj, já vim že sem hrozná, slibuju žeto dám do kupy. Míšo……Míšo???.......", sakra zavěsila.

(Tohle je můj 4 fanfiction, doufám, že se vám bude líbit)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bleskovka

(martina, 25. 3. 2007 17:13)

martaska www.martasky.blog.cz je tam takova bleskajda tak se zapojte ju?

Zajimave

(Venous, 28. 5. 2006 0:22)

No, sice ten clanek nechapu, neni tam vlastne nic napsane, ale pekne se mi to cetlo:)) Chtel jsem jenom prolitnout prvni tri radky, ale nakonec jsem to musel docist:)) Mozna by Ti to psani fakt slo. Tak hodne stesti!!!

Trapas

(TRAPNý, 23. 5. 2006 14:43)

tahni do prdele ty kravo